ILE KOSZTUJE TRENING
Z TRENEREM PERSONALNYM W SZCZECINIE

Jest to chyba najpopularniejsze pytanie zadawane przez osoby zainteresowane usługami trenerów personalnych: „Ile kosztuje trening z trenerem personalnym w Szczecinie” oraz równie popularne jest wpisywanie w wyszukiwarkę Google hasła „Ile kosztuje indywidualny trening z trenerem personalnym w Szczecinie”. I w sumie szukanie odpowiedzi na te pytania nie powinno nikogo dziwić, ponieważ koszt treningu personalnego w Szczecinie nie należy do najtańszych. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na skorzystanie z pomocy doświadczonego trenera personalnego. W tym wpisie dowiesz się, ile średnio musisz przeznaczyć swoich pieniędzy na trening personalny na terenie Szczecina. Postanowiliśmy uszanować Twój czas i umieściliśmy na naszej stronie listę najlepszych trenerów personalnych w Szczecinie. Od teraz w jednym miejscu możesz porównać i wybrać swojego trenera.

ILE KOSZTUJE GODZINA TRENINGU
Z TRENEREM PERSONALNYM

Każdy trener posiada swój własny cennik. To on ustala, ile kosztuje jego czas, wiedza oraz doświadczenie. Zazwyczaj świeżo upieczeni trenerzy chcą szybko wejść na rynek i oferują swoje usługi w bardzo niskich cenach. Nie zawsze, lecz w większości przypadków są to osoby bez doświadczenia chcące zarobić swoje pierwsze pieniądze. Natomiast trener personalny Szczecin, który zna swoją wartość, ma wieloletnie doświadczenie, wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, także wielu zadowolonych klientów, nie zaoferuje nam swoich usług za pół darmo.

 

Jak więc przedstawiają się ceny na rynku w Szczecinie?

Rozbieżność jest bardzo duża — z naszych informacji wynika, że godzinny trening z trenerem personalnym w Szczecinie jest to koszt w granicach od 50 do 250 zł. Są to oczywiście ceny za indywidualny trening, inaczej to wygląda podczas treningów grupowych, o których przeczytasz parę linijek niżej. Wybór trenera należy do Ciebie, nie zawsze cena idzie w parze z jakością natomiast warto się zastanowić, zanim wybierzemy trenera na zasadzie „bo taniej”.

ILE KOSZTUJE TRENING GRUPOWY
Z TRENEREM PERSONALNYM

Trening grupowy różni się od treningu indywidualnego tym, że trener personalny nie jest w stanie poświęcić, każdej ćwiczącej osobie 100% swojego czasu. Przykładowo trening w grupie 4-osobowej trwający 90 min, każdy będzie wykonywał te same ćwiczenia, natomiast trener nie będzie w stanie jednocześnie poprawić, skorygować błędów u wszystkich ćwiczących, będzie musiał to zrobić po kolei.


Jak wygląda trening grupowy cenowo ?

Wszystko zależy od minimalnej oraz maksymalnej ilości osób na jednym treningu. Im więcej chętnych tym mniej trzeba zapłacić za osobę. Załóżmy, że trening indywidualny to koszt 150 zł, trening grupowy dla 2 osób kosztuje 180 zł, czyli po 90 zł od osoby. Przy 4 osobach trening może kosztować 240 zł, analogicznie cena za osobę spada do 60 zł za trening.
Podsumowując, na treningu grupowym robisz dużo rzeczy tak samo, jak na treningu indywidualnym, natomiast musisz mieć świadomość, że trener nie poświęci Ci całego swojego czasu, ponieważ musi go podzielić odpowiednio na ilość osób.

VOUCHER
NA TRENING PERSONALNY W SZCZECINIE

Jak to jest z tymi voucherami ? Ciężko je dostać czy nie ? Ogólnie są to takie same vouchery jak wszystkie inne. Zazwyczaj ludzie kupują je na prezent dla bliskiej osoby. Szefowie dużych firm wykupują zajęcia dla swoich pracowników, zazwyczaj wykorzystywane są w tzw. korporacjach. Ważność vouchera oraz wszystkie jego zasady ustala osoba wydająca, czyli w większości przypadków będzie to konkretny trener personalny. Ceny zazwyczaj są promocyjne, natomiast wielu trenerów nie uznaje rabatów i sprzedaje swoje vouchery w normalnych cenach.